Moksleivių praktikos savaitė

Moksleivių praktikos savaitė
Adresas
Didžioji g. 5, Vilnius
Kontaktai
Tel.: 8 5 260 8634

Paslaugos aprašymas

 

Moksleivių praktikos savaitė – unikalus Sėkmės mokyklos projektas, suteikiantis galimybę aktyviems ir motyvuotiems 9-12 klasių moksleiviams Vilniuje išbandyti išsvajotas profesijas.

Šio projekto tikslas – suteikti moksleiviams galimybępraktiškai susipažinti su darbo sąvoka, atskleisti jiems konkrečių specialybių subtilybes  ir tokiu būdu padėti apsispręsti dėl savo profesijos dar būnant mokykloje. Net 94% šioje programoje dalyvavusių moksleivių teigė, kad praktika jiems padėjo pasirinkti studijų ar karjeros kryptį!

Kadangi geriausia pažintis su profesija – asmeninė patirtis, moksleiviai visą savaitę vietoje pamokų keliauja į pasirinktą darbo vietą, kurioje įsilieja į konkrečių įmonių ir organizacijų darbuotojų komandas, atlieka užduotis pagal individualius savaitės planus, dalyvauja vidiniuose organizacijų procesuose ir pristato savo idėjas.

 

 

 Į praktiką įeina:

- Atrankos procesas: motyvacinis laiškas ir darbo pokalbis bei grįžtamasis ryšys po jų.

Tinkamiausios praktikos vietos parinkimas.

Praktikos gidas, sudaromas individualiai kiekvienam mokiniui.

Orientacinė diena: įvadas į moksleivių praktikos savaitę.

- Mokymai - orientavimosi į darbo rinką ir profesijos pasirinkimo temomis.

Praktikos savaitė: 5 dienos realios darbinės patirties įmonėje iš pasirinktos srities, individualus savaitės planas ir grįžtamasis ryšys po praktikos.

Baigiamasis renginys: praktikų pristatymai, patirties pasidalinimas.

- Pažymėjimas apie atliktą praktiką įmonėje.

- Rekomendacijos (jei pageidaujama).

 

 

 

 

 

Pelno naudojimas

Techninė informacija

 

Jei susidomėjote programa, užpildykite motyvacinio laiško formą, kuria rasite http://www.sekmesmokykla.lt/priemimai/#moksleiviu-praktikos-savaite. Jei turite klausimų arba norėtumėte gauti daugiau informacijos, skambinkite arba rašykite Ilitai:

tel. 8673 22400,

el.p. ilita@sekmesmokykla.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą